Oferujemy kurs masażu Shantala, dzięki któremu odkryją Państwo, jak wielką siłę ma w sobie dotyk.

Masaż to jeden oddech w dwóch osobach na raz.
                                                                   Frederick Leboyer

Jesteśmy Szkołą Masażu Shantala w Warszawie. Prowadzimy profesjonalne kursy masażu Shantala dla rodziców, kobiet w ciąży i par. Masaż ten jest prostym masażem relaksacyjnym, którego główną zaletą jest to, że wspomaga rozwój emocjonalny i fizyczny dziecka. Wykonywany jest przy oryginalnej holenderskiej muzyce relaksacyjnej Shantala Babymassage z biciem serca w tle. Technika ta wywodzi się z Indii. W Europie zapoczątkował ją w latach 70-tych XX wieku francuski położnik Frederick Leboyer.

Warsztaty prowadzą certyfikowani i doświadczeni instruktorzy. Całością działań Szkoły Masażu Shantala koordynuje Certyfikowana Instruktorka Polskiej Szkoły Masażu Shantala – Dagmara Nowicka od 2012 roku. Pokazuje rodzicom, że bliskość dla dziecka jest równie ważna jak pożywienie. Pomaga rodzicom komunikować się z dzieckiem poprzez dotyk.Uczy rodziców masowania swoje dzieci. Pokazuje jak ważny i potrzebny jest masaż dla kobiety w ciąży, podczas karmienia oraz partnerom w budowaniu wspólnej relacji.

Prowadzimy prelekcje oraz zajęcia grupowe i indywidualne. Regularnie uczestniczymy w konferencjach dziecięcych. 

Współpracujemy z Klubikami Maluchów, Fundacjami, Klubami Mam w Warszawie, Gdańsku, Sopocie i Gdyni. Bierzemy udział w różnorodnych imprezach, konferencjach, festynach, na przykład Targi Mother&Baby.

Z nami nauka masażu to przyjemność.

fgz_sticker_small.png

FIRMA_GODNA_ZAUFANIA.pieczec